Menu
header photo

The Love of Munch 886

bullockglenn79's blog

Příčiny A Řešení For Vysoký Krevní Tlak MládežHyper napětí často považovat že 'dospělé onemocnění,' nicméně rising amount mládež a mladší děti jsou padající kořist nemoci. Také - nazývá vysoký krevní tlak, hypertenze nedochází kdykoliv srdce a tepny jsou vždy pracovních tvrdší, než normální přesunout krve kolem v vlastní tělo --zvláště , jakmile srdce tlačí krve prostřednictvím oběhového program a/nebo jakmile tepny odolávat krve tok.

Dospívající USA vážení mnohem víc a další cvičení menší, než kolem generací. Jako výsledek, úrovně vysoký krevní tlak u je kategorie mít také zlepšení v rychle roste rychlost během posledních 2 desetiletí.

To naleznete zde jak dvakrát rychlost viděl v pozdní-1980 spolu s brzy-1990.
Důvody

To byl jednou věřil, že vysoký krevní tlak z mládež byl především spojené s a základní problém použitím srdce nebo ledviny. Ale studie označuje , že to není případ a dospívající dnes rozvíjet hypertenze v přesně rozměrů .

Většina případech jsou klasifikovány jako hypertenze, což znamená, že to není důsledek některé jiné zdraví stav. While vlastní příčinu hypertenze je ještě ne zcela známý, to je rozhodně propojených se změnami životního stylu proměnné, jako obezity a snížená kardiovaskulární fitness.

While spousta lidé jako věří dorost jako menší verze dospělí, i tělesné změny, že mládež podstoupit místo je jednoznačně zranitelný rizika. Hormonální změny a rapid růst spurts může vést k přechodné zvýšení hladiny cholesterolu a krevního tlaku množství, onemocnění, že může složitý o strava s vysokým obsahem tuků, chybějící cvičení a kouření.

Jako výsledek, i , pokud a malé dítě neví mají vždycky tělesné projevy obezita, jeho nebo její krevního tlaku a cholesterolu měření může pádu slušně v range v průměru viděl tlusté dospívající.
Diagnóza

Diagnostika vysokého krevního tlaku v mládež mnohem další sofistikované ve srovnání s starší osoby, spolu s, kterého zde byl jasné set numerické hodnot vést identifikace.

opravdu není true s dorost a mládež, hlavně protože vysoký krevní tlak z lidé pod 20 nemá pokračovat stejná zdraví rizika protože ti v čtyřicet (jako srdeční infarkt nebo mrtvice).

identifikace mládež spoléhá pěti Rozhodující faktory:

Věk
Pohlaví
Výška
Systolický krevní tlak čtení (horní krevní tlak třeba, že představuje tlak že srdce ky protože zakázky)
krevní tlak čtení (Snížení krevní tlak hodnota, které znamená tlak Jakmile srdce se uvolní)

Tyto hodnoty následně porovnání jiné chlapci nebo ženy zjistit , na kterém ve skutečnosti dospívajícího kapky v jenom jistá percentil, srovnání mezi zvláštní hodnota i cena zbývající týmu.

Protože mládež s hyper napětí tendenci trpět více psychologický problémy později každodenní život, včasné intervence je základní klesající BP a udržení dlouhodobé control.

Jsou Zahrnuty v těchto Tato životní styl změny i:

Jíst zdravá strava
Udržení Ideální index tělesné hmotnosti (BMI)
Cvičení pravidelně
Ukončení kouří
Odstranění lék a alkohol využití

Léčba možnosti mohl neliší, ale v průměru se točí kolem životní styl zásahy do léky mohou být za.

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.